Kategorie

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Biurka loftowe do pracy i do nauki
Biurka loftowe do pracy i do nauki

 

Do pracy i nauki – solidne biurka w stylu loft

 

Ponieważ zbliża się czas, kiedy powrót do szkoły jest tuż tuż, chce przybliżyć temat biurek jako niezbędnego mebla do nauki i do pracy. Już czas wakacji pokazał nam, że jest to czas zmian. Wielu naszych Klientów zmieniało swoje biura i gabinety. Także teraz, kiedy zbliża się jesień i nowy rok szkolny warto przemyśleć czy nasze pociechy mają odpowiednie miejsce do nauki, czy wyodrębniona jest przestrzeń do rozrywki? Tak samo dotyczy to pracy osoby dorosłej. Praca i nauka powinna odbywać się w ergonomicznych warunkach, szczególnie jeżeli chodzi o dzieci.

 

Dlaczego biurka marki Admet-Home?

 

Produkujemy wysokiej jakości meble, które odznaczają się solidnością i wytrzymałością na długie lata. Konstrukcje naszych mebli wykonywane są ze stali, co przekłada się na stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Z kolei blaty do biurek, są wykonywane w całości z drewna dębowego. Na ich powierzchni zwykle stosujemy impregnat w postaci olejowosku – naturalnego i bezpiecznego materiału, który nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Pozostawia powierzchnię naturalną i przyjemną w dotyku. Należy pamiętać, że drewniane meble mają bardzo dużo zalet. Są bardzo dobrym wyborem nie tylko z uwagi na użytkowanie ich przez wiele kat, ale również z tego powodu, że naturalne materiały wpływają pozytywnie na samopoczucie. Idealne dla alergików, a dodatkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy odpowiednia ścierka lekko wilgotna lub preparat do drewnianych powierzchni.

 

Co jeszcze ciekawego?

 

Nasze biurka loftowe można zmodyfikować według własnych preferencji. Dajemy naszym Klientom możliwość doboru rozwiązań najbardziej odpowiednich. Grubość blatu, długość biurka, a może wysokość? Wszystko jesteśmy w stanie odpowiednio zaplanować i wykonać. Przepust na kable a może bardziej potrzebne są gniazda z portami USB?

    

 

Czy loftowe biurko nadaje się dla dziecka?

 

Oczywiście! Biurka loftowe z drewnianymi blatami są doskonałym rozwiązaniem nawet dla najmłodszych uczniów. Chociaż wydają się masywne i ciężkie, to przecież nikt chyba nie zamierza ich nosić..? :) A tak zupełnie poważnie, to jak najbardziej uważamy że stabilność jest bardzo ważna w przypadku młodszych dzieci, dodatkowo drewno jest naturalnym surowcem, który sprzyja zdrowiu. Szczególnie popularne zrobiły się biurka o dużej powierzchni, biurka gameingowe, a także biurka narożne z dębowym blatem. Jest to ważne, ponieważ dzieciaki dzisiaj nie tylko odrabiają lekcje, ale również biurko stanowi przestrzeń do rozrywki, np. na komputer. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się loftowe biurko narożne, gdzie oddzielamy przestrzeń na lekcje i na sprzęt komputerowy. Nie zapominajmy także o odpowiednim krześle, które spełni wymogi ergonomicznej pracy, odpowiedniej postawy zarówno podczas gier czy nauki.

Ogromną zaletą biurka z drewna jest to iż jest ponadczasowe. Jeżeli zdecydujemy się na zakup dla młodego ucznia, to z pewnością posłuży mu przez wiele lat, nawet do pracy w przyszłości. Zaletą drewna jest to, że możemy je szlifować, odnawiać, pielęgnować i drewno bęzie zawsze wyglądało dobrze. W przeciwieństwie do kolorowych mebli, typowo dla maluchów, nie musimy zaraz wymieniać umeblowania. Przy naszych biurkach stosując piękną tapetę na ścianę, dekorując odpowiednimi dodatkami pokój uzyskamy również odpowiedni nastrój w pokoju dziecka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl